Жителі столиці з кожним днем все глибше занурюються в карантин та звикають до нових правил життя.

У Києві 20 березня почали їздити автівки з гучномовцями, які нагадують про карантин і закликають жителів столиці залишатися вдома і дотримуватися санітарно-гігієнічних норм, для боротьби з поширенням коронавірусу.

Відповідні відео з'явились в мережі. На кадрах видно, як спеціалізовані машини роз'їжджають вулицями Києва, а з їхніх гучномовців лунають прохання не виходити на вулицю без крайньої необхідності і не відвідувати місця скупчення людей.

"Під час перебування на вулиці використовуйте захисні маски. Дотримуйтесь дистанцію не менше ніж два метри і дотримуйтеся правил гігієни", - лунає з гучномовців.

Як повідомляють в ДСНС, з 21 березня такі автомобілі будуть курсувати у всіх містах України. Спецмашини належать оперативно-рятувальній службі.

Популярні новини зараз

Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі

Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати

У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців

Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей

Показати ще
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, коронавірус захоплює Україну з кожною годиною.

Як повідомляв портал Знай.ua, українські заробітчани з підозрою на коронавірус втекли з лікарні

Також Знай.ua писав, у скількох українців підозрюють коронавірус, цифри за областями.