Прогноз від народного синоптика Наталки Діденко
В суботу за прогнозом народного синоптика очікується сильне похолодання в Києві – до +6 градусів. А також буде дощ, сильний вітер і навіть мокрий сніг. У неділю вночі очікується морозна погода, а вдень дуже холодно, враховуючи останні температури, -- до +2 градусів максимум. Однак день пройде сухо і сонячно.
По Україні погода буде мало відрізнятися. На Півночі і на Заході, а також в Луганській та Харківській областях буде дощ, а ще може пройти мокрий сніг. Також синоптик прогнозує сильний вітер і похолодання від +4 до +9 градусів. У центральних областях, на півдні і на сході температура буде трохи вище – від +9 до +15 градусів.
В неділю до нас прийде циклон з жіночим ім'ям Helge, тому скрізь буде суха погода. А також буде виходить сонечко. Але похолодання вночі досягне морози, а вдень буде від +2 до +8 градусів. На наступному тижні знову потеплішає, але на наступних вихідних знову буде похолодання.
Непридатних до служби можуть несподівано "вилікувати": українцям масово переписують діагнози
Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати
Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
А ось за прогнозом Укргідрометцентру сухо буде майже скрізь, крім північних областей, східних, а також Рівненської та Волинської областей. Мокрий сніг очікується у Волинській, Рівненській, Житомирській, Чернігівській та Сумській областях.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Як повідомляв Знай.ua, інфекціоністи повідомили про першу смерть від коронавіруса в Україні. Навіть карантин тут вже був безсилий. Тепер будуть робити ще додаткові заходи безпеки.
Також Знай.ua писав, ПриватБанк згадав про бабусь і дідусів і тепер намагається просувати для них свої продукти. Крім того, один з найбільш відомих банків країни звернувся до клієнтів з незвичайним, якби не час, проханням.
Нагадаємо, в McDonalds більше ні ногою. І справа не тільки в відсутності масок у персоналу, масовості відвідування цих закладів, веганстві або нездоровій їжі. Фастфуд перетворився просто на звалище сміття.