У Вінниці віряни Української православної церкви Московського патріархату влаштували хресну ходу на честь Торжества Православ‘я, аби перемогти спалахи різноманітних хвороб, в тому числі і смертельний коронавірус.
Про це йдеться на сайті Вінницької єпархія.
Варто зауважити, що у зв'язку з коронавірусом, який набирає все більших обертів, в Україні заборонили проводити заходи, які передбачають велике скупчення людей. Однак, це не завадило тисячам людей вийти на вулиці Вінниці, аби разом "побороти" смертельну інфекцію.
Варто зауважити, що перед самою ходою вірянам і журналістам роздавали роздруківки з поясненням суті заходу.
Банкомати почали видавати лише частину суми: клієнти ПриватБанку масово втрачають гроші
ПриватБанк змінив правила платежів: що варто врахувати
Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати
Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
"Метою ходи була "традиційна реакція церкви на спалахи хвороб, посухи, природні катаклізми, епідемії, що є надзвичайно актуальним в умовах поширення світом коронавірусу", - йдеться в повідомленні.
Всього у заході взяли участь близько семи тисяч людей.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Міністр спорту України висловився за скасування матчів чемпіонату з футболу через коронавірус.
Як повідомляв портал "Знай.ua", станом на 8-е березня випадки коронавірусу не зафіксували лише в одній країні ЄС.
Також "Знай.ua" писав, що Президент США порівняв розмову з Володимиром Зеленським, яка призвела до процесу імпічменту, з тестами на коронавірус.