В Укрпошті заявили, що терміни доставлення поштових відправлень із Китаю можуть бути змінені, через те, що частина авіаліній скоротили рейси в Китай.
Про це повідомляється в прес-службі компанії:
Шановні клієнти! Щодо спалахів коронавірусу в Китаї - Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) наразі не вводить ніяких заборон для переміщення товарів через кордони і міжнародної торгівлі. Вона повідомляє про безпечність посилок. Люди, які отримують посилки з Китаю, не схильні до ризику зараження. Укрпошта стежить за ситуацією і перебуває на постійному зв'язку із Міністерством охорони здоров‘я в Україні та нашими партнерами в Китаї. Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, наразі не зафіксовано. У офіційних призначених поштових операторів-партнерів Укрпошти всі відправлення проходять сувору перевірку, рентген-догляд, заборонені чи небезпечні речі не приймаються та не випускаються за кордон. Вони діють відповідно до норм Всесвітнього поштового союзу та ВООЗ. Просимо довіряти тільки офіційним джерелам і не поширювати неправдиву інформацію. Нині частина авіаліній тимчасово скоротила або скасувала рейси в Китай. Проте національний поштовий оператор продовжує прийом пошти і одразу ж після відновлення авіасполучення із Китаєм відправлення будуть доставлені в цю країну. Загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт
Мобілізацію в Україні можуть скасувати: що пропонують натомість
Українцям виплатять солідну допомогу: хто може отримати близько 11 тисяч на місяць
Готуйтесь – буде дорожче: українцям стане складніше дозволити собі навіть шматок хліба
Як повідомляв портал "Знай.ua", повідомили про презентацію нової моделі нарахування заробітної плати керівникам міністерств, відомств, державних підприємств та їх заступникам.
Також "Знай.ua" писав, що жахливі умови у відділенні Укрпошти викликало бажання розповісти, що доводиться терпіти місцевим жителям через відсутність фінансування.