На популярних українських гірськолижних курортах Драгобрат та Пилипець через теплу погоду розтанув сніг, повідомляє “РБК-Україна”.

Як повідомляється, зараз температура в горах на Закарпатті тримається на рівні 0 і сніг розтанув на більшості популярних курортів — Пилипець, Драгобрат, Подобовець, Плай та інших — фото та відео з онлайн-камер показують схили, на яких снігу майже нема, або нема взагалі. Працює лише Буковель, якій має установки для створення штучного снігу, але й там є місця, на яких снігу нема.

Пилипець

Подобовець

За прогнозами синоптиків похолодання розпочнеться на новорічні свята, але нижче нуля стовпчик термометра опускатиметься лише вночі.

Популярні новини зараз

Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус

Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Показати ще

Нагадуємо, що в столиці через аномальне тепло були оновлені температурні рекорди, які протримались понад сто років.

Як повідомляв портал Знай.uа, на Новий 2020 рік і католицьке, православне Різдво в Україні синоптики прогнозують аномально теплу погоду.

Також портал Знай.uа писав, що європейські синоптики надали свій прогноз погоди на цю зиму, в 2019 і в 2020 році.