У Польщі прокоментували ситуацію навколо затримання громадянина України, якого підозрюють у спробі скоєння терористичного акту, повідомляє РБК-Україна.
За словами голови Бюро національної безпеки Польщі Павела Солоха цей випадок — перший подібний в Польші серед українців, які проживають в країні. Загалом же рівень злочинності серед українців у Польщі нижчий, ніж у поляків. Також Солох додав, що найчастіше українці в Польщі скоюють злочини, пов’язані з підробкою документів, які дозволяють перебування на території країни.
Як повідомляв портал Знай.ua, трагедія з українцями у східній Польщі сколихнула весь світ. У місті Доброслав в комуні Пулави, розташованому на річці Вісла, в одному з житлових будинків правоохоронці знайшли тіла двох чоловіків.
Пенсіонерам "підтягнуть" виплати: хто відчує збільшення у гаманці
Українцям у ЄС приготували обов'язковий іспит: кого змусять повернутись додому
Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації
Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат
Також портал Знай.ua писав, що тіла українських заробітчан знайшли у Польщі.