На сторінці "Київ Оперативний" в Facebook з'явилося відео, на якому звичайний киянин захистив правоохоронця від нападу циганок.
Чоловік, який надіслав відео, розповів, що ситуація сталася на київському залізничному вокзалі. Нацгвардієць затримав циганок, які намагалися вчинити крадіжку, а ті напали на нього (близько 4-5 чоловік) все і відразу почали бити. Чоловік кинувся на допомогу до нацгвардійця і бризнув однієї з них в обличчя сумішшю газу і фарби з балончика.
Відео підписали: "Ну, дожили, правоохоронців від злодійок захищає небайдужий громадянин..."
Під відео люди залишили коментарі, повні обурення, і зазначили, що таке відбувається не в перший раз:
Відстрочка від мобілізації: хто точно залишиться вдома, а хто ризикує потрапити на фронт
Прикритися віком не вдасться: під мобілізацію потраплять навіть пенсіонери
Українців попередили: до кінця зими газу може не вистачити
СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому
Нагадаємо, раніше Усейн Болт влип у масову бійку біля бару посеред Лондона: "Це було божевілля".
Також Знай.uа писав, що Аброськін розсекретив "блатні" розборки: трьох "злодіїв в законі" позбавили статусу.
Ще Портал Знай.uа повідомляв, що відомого українського актора жорстоко побили в Польщі: зламаний ніс замість зарплати і сліди удушення на шиї.