Справжній крик душі з'явився в соціальній мережі від мами учня 6 класу, яка побачила домашнє завдання своєї дитини з української літератури. Відповідний пост Аннет Макарена розмістила в Facebook.

Вона розповіла, що її дитині в школі дали завдання з української літератури – прочитати легенду про Україну і знайти зв'язок з іншим твором. І її дуже обурило і розлютило безпосередньо зміст легенди.

У сюжеті розповідається про те, як Бог роздав всім країнам таланти. Так, французи отримали елегантність, поляки талант торгівлі, італійці музикальність, а росіяни владу.

"І в кутку залишилась боса нещасна дівчинка. Без талантів (гола-боса-тупенька) Всім таланти роздав, а нам не дісталося. А ТЕПЕР УВАГА!!!! Нам Бог дав.... пісню. Іди, голабоса, співай! Неси, каже, свою пісню у світ! Так, власне, до чого це все?! Моя країна у війні! Ми виховуємо молоде міцне впевнене покоління, яке повинно підняти країну з колін! Довести свою спроможність світу. А в підручниках вчимо незміцнілі уми того, що українці-це вічно співають босі і голі дівчини. Зверніть увагу! Не міцний парубок, не кремезний хлопчина, а вічно плаче дівчинка", - обурюється Аннет.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку

Показати ще

Жінка звернулася до Міністерства освіти і науки України з питанням про те, чи віддають вони звіт тому, чого навчають дітей і яку приховану інформаційну війну ведуть.

Також вона зазначила явна невідповідність у самій легенді, якщо вже італійцям дали талант до музики, а співати відправили українку.

Нагадаємо, харківським школярам запропонували оригінальний експеримент.

Як повідомляв Знай. ua, чого не знають психологи та батьки про жорстоке буллинге в школах.

Також Знай. ua писав, що киянам показали, чим годують дітей у школах.