В Україні вже з вересня 2019 року знизяться ціни на електроенергію. Щоправда, лише для промислових споживачів. А от для простих українців ціни залишаться колишніми.
Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Відповідний коментар напередодні першого засідання нового складу парламенту дав народний депутат від партії "Слуга народу", член комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Андрій Герус для телеканалу "Наш".
Чудові новини!
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Депутат зазначив, що зараз важко точно відповісти, як зміняться тарифи до листопада 2019.
"Мені складно сказати, що буде в листопаді. На вересень, на перший місяць осені, змін для населення не планується. А для не побутових споживачів буде зниження тарифів. Ціни на газ за чотири місяці вже на 25% були знижені. Зниження було, як і очікувалося", – заявив Герус.
Нагадаємо, як українцям нарахують субсидії восени.
Як повідомляв Знай. ua, пенсіонерам дозволять не платити за комуналку.
Також Знай. ua писав, що як отримати пільги українцям в опалювальному сезоні.