Бойовики на Донбасі 13 разів відкривали вогонь по позиціях ВСУ за минулу добу, 25 серпня
Про це розповів прес-центр штабу ООС.
«25 серпня збройні формування Російської Федерації і її найманці тринадцять разів порушували режим припинення вогню і відкривали вогонь», — сказано в повідомленні.
Противник обстрілював позиції підрозділів Об'єднаних сил з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і різного зброї, передає Politeka.
Скільки доведеться платити за електроенергію з 1 березня: тариф не для всіх буде однаковим
Українцям платитимуть подвійні пенсії: чиї гаманці стануть удвічі товщі
Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт
Українцям виплатять солідну допомогу: хто може отримати близько 11 тисяч на місяць
В районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання «Схід» противник здійснив 10 обстрілу позицій Об'єднаних сил: неподалік Миколаївки — з гранатометів різних систем і стрілецької зброї; п'ять разів в районі Водяного — з гранатометів різних систем і стрілецької зброї; поблизу Мар'їнки — автоматичного гранатомета; в районі Авдіївки — автоматичного гранатомета, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї; неподалік Павлопіль — з великокаліберних кулеметів; поблизу Троїцького — з автоматичного гранатомета.
У штабі передали інформацію, що протягом минулої доби в результаті обстрілу терористів один військовослужбовець загинув, троє військовослужбовців отримали поранення.
З початку поточної доби обстрілу позицій наших підрозділів з боку збройних формувань Російської Федерації і їх найманців не зафіксовано.
Нагадаємо, нова російська техніка "ДНР".
Як повідомляв раніше Знай.uа, ветеран АТО розповів про полон і розбив серця матерям, сльози ллються рікою.
Також Знай.uа писав про те, що Зеленському дорого обійдеться обмін полоненими.