Як стало відомо, у першому півріччі поточного року в Польщі кількість відмов у перетині кордону українцями збільшилася на 12%, але темпи росту пішли на спад. Про це інформують польські прикордонні служби.

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

Таким чином, точна кількість відмов у в'їзді українським громадянам на кордоні з Польщею склало 27923 випадки, що на 12,1% більше, ніж за той же період 2018 року.

"Це говорить про те, що ситуація з відмовою у в'їзді громадянам України на кордонах Європейського Союзу стабілізується після більш ніж 50-відсоткового зростання в 2018 році, адже абсолютна більшість всіх відмов у в'їзді в ЄС відбуваються на польському кордоні. Ми очікуємо подальшої стабілізації цього показника", – повідомила директор організації Ірина Сушко.

З її слів випливає, що різке зростання відмов у 2018 році був очевидний, так як після початку дії безвізового режиму з ЄС вони перемістилися з етапу отримання візи на етап перетину кордону.

"Насправді, якщо ми візьмемо дані по 2016, до безвізу, додамо відмови у візі до відмов на кордоні і порівняти з аналогічними даними за 2018, то побачимо, що загальна кількість відмов навіть зменшилася", – наголосила Сушко.

Варто підкреслити, що серед основних причин відмови назвали недолік документів для підтвердження мети візиту та умов перебування , а також коштів для забезпечення перебування або повернення назад.

Нагадаємо, що ще одна країна ЄС відчинила двері перед заробітчанами.

Як повідомляв портал Знай.ua, громадяни України все більше воліють купувати квартири в Польщі.

Також портал Знай.ua писав, що українцям набридло бути заробітчанами, вони знайшли дещо цікавіше.