Серіал "Чорнобиль" від американської компанії HBO б'є всі рекорди. Він вже став одним із найпопулярніших серіалів сьогодення й повернув інтерес до трагедії, яка сталася у 1986 році - вибух на Чорнобильській АЕС. У мережі показали, як зараз виглядає "Рудий ліс" - місце, яке першим отримало величезну дозу радіації після аварії реактора.

Відео з'явилося на сторінці "Dronarium Україна" в соціальній мережі Facebook.

"Без підпису це відео — одне мільярда типових кадрів з дрона початківця пілота. Без підпису. Але на відео, насправді, одне з найбільш брудних місць Зони відчуження - "Рудий ліс". Та дорога, що веде від Чорнобильської атомної станції в місто Прип'ять. Через "міст смерті". Той самий, на якому була добре видна пожежа на станції в перші години після катастрофи. Той самий, який прийняв на себе першу хмару частинок з палаючого реактора. Той самий, який за легендами вбив масу цікавих прип'ятчан", - йдеться у підписі до відео.

У міні-серіалі "Чорнобиль" HBO показано наслідки вибуху, велику операцію з ліквідації і подальше розслідування катастрофи. Серіал зберігає відчуття постапокаліптичної пустки, де бродять бездомні собаки, а рослинність проростає в будівлі без вікон. Він увесь час тримає в напруженні.

Нагадаємо, відомий український телеканал покаже гучний серіал "Чорнобиль": де і коли дивитися.

Популярні новини зараз

За донати ЗСУ хлопця посадять до в'язниці

Російський окупант благає матір витягнути його з війни в Україні, більше не витримає зіткнень із ЗСУ: "Відправили нас як м'ясо"

Анна Кошмал з "Сватів" потішила шанувальників домашнім фото сина: як він виріс

Окупанти у Херсоні почали здійснювати "натуральний обмін" продуктів, повернули Радянський Союз

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, зону відчуження показали в романтичному підтексті: Чорнобиль таким ще не бачили, яскраві фото.

Знай.uа писав, фінал "Чорнобиля" від HBO: де і як знімали найпопулярніший серіал.