Протягом тижня, з 22 по 26 квітня в більшості областей України очікується суха і тепла погода, на Заході можливі опади. Стовпчики термометрів покажуть до +22 градусів.

Цю інформацію повідомляє Укргідрометцентр.

Вівторок, 23 квітня

Синоптики прознозируют суху і сонячну погоду по всій території країни. На заході стовпчик термометра підніметься до +16..+19, вдень +4…+6 вночі. На сході синоптики прогнозують вдень +15...+19, а вночі +3...+7.

В Києві - без опадів. Температура повітря вдень - +16…+18.

Популярні новини зараз

Мобілізують з інвалідністю вже у травні: ці чоловіки під прицілом ТЦК

Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу

Пенсіонерам та малозабезпеченим перерахують виплати

Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись

Показати ще

Середа, 24 квітня

Буде ще тепліше - синоптики обіцяють до +21 градуса, опадів не очікується. На заході стовпчики термометрів покажуть +17...+21, вдень +4...+6 вночі. На півдні країни температура вдень становитиме +14…+19, вночі +4…+6.

В Києві в цей день сонячно. Температура повітря +19…+21 вдень.

Четвер, 25 квітня

У більшості областей країни погода не зміниться. Винятком стануть лише Львівська, Івано-Франківська та Чернівецька області - там синоптики прогнозують дощ. Стовпчик термометра на заході і півночі показуватиме +17…+20, вдень +6…+10 вночі. У південних областях +18…+21, вдень +6…+8 вночі.

В Києві без опадів. Температура повітря вдень +20…+22.

П'ятниця, 26 квітня

Погода не зміниться - майже по всій території країни буде сухо і сонячно, на заході - буде дощ. У південних областях очікується +18...+21, вдень +6...+8 вночі. На сході країни +19...+21, вдень +7...+9 уночі.

В Києві в цей день синоптики прогнозують +20...+22.

Нагадаємо, навіть після Великодня холод не збираються залишати територію України. Жителів нашої країни чекає три хвилі похолодання. Якось весна в цьому році не задалася, заморозки вже неодноразово атакували Україну.

Такий прогноз зробив народний синоптик Леонід Горбань, про що він розповів "Народній правді". Зокрема, за словами синоптика, у найбільші холоди будуть панувати через дев'ять днів після свята.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", синоптики дали прогноз на погоду в травні.

Також "Знай.uа" писав про те, що погода в Україні на кінець квітня і травень.