Минулого року відразу декілька авіакомпаній в Україні змінила правила перевезень та обслуговування пасажирів і багажу. Зміни набрали чинності вже з березня цього року.

Що нового проілюстровано в інфографіці, пише Укрінформ.

1. Зокрема, авіакомпанії відмовилися від обов'язкової безкоштовної норми багажу. Раніше були правила, які зобов'язували авіаперевізників перевозити безкоштовно не менше 15 кг багажу по ваговій концепції або не менше 23 кг по штучної концепції.

2. Також узаконено плату за реєстрацію в аеропорту.

Популярні новини зараз

Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини

Через це пройдуть всі чоловіки: українцям підготували нове правило

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Показати ще

3. Змінився й час закінчення реєстрації та посадки в літак: закриття стійки реєстрації тепер буде не раніше, ніж за 45 хвилин до вильоту, а виходи на посадку — не раніше 15 хвилин до вильоту.

4. Відтепер авіакомпанії не повинні надавати всім пасажирам безкоштовні прохолодні напої, тепер можна розраховувати тільки на воду за запитом.

5. У розділі про класи обслуговування доданий перший клас.

6. Відсутня мінімальна норма відстані між кріслами: раніше авіаперевізники повинні були встановлювати сидіння з кроком не менше 31 дюйм в бізнес і преміум-класі та не менше 29 дюймів в економ-класі, тепер ця норма залишена на розсуд авіакомпанії.

літак МАУ

Окрім того, згідно з новими правилами, пасажири з квитками, у вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт літака одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більше 55х40х20 см, а також верхній одяг і парасольку.

Нагадаємо, що спеціалісти компанії перелічили список причин, коли пасажири цілком законно можуть повернути витрачені гроші або компенсувати за неякісні послуги авіаперевізників.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", в Україні відкриють регіональні аеропорти: літаком замість автобуса. Держава виділить на це 9 млрд гривень.

Також "Знай.ua" писав, що українцям показали альтернативні туристичні маршрути в нашій країні.