Дебютний рейс у Бремен вилетів з Києва (аеропорт Жуляни) в 11:08 і прибув до 12:38 за місцевим часом.
Зворотний рейс вилетів з Бремена у 13:24, прибуття до столиці України очікується у 16:24.
Рейси в березні виконуватимуться по понеділках і п'ятницях, а вже з квітня і далі - по вівторках і суботах (двічі на тиждень).
Нагадаємо, раніше ми писали про божевільною розпродажу, яку влаштувала компанія Ryanair: в Європу за 300 гривень.
У космос відправили 2,5 тисячі медуз - повернулися 60 тисяч: результат експерименту NASA налякав учених
У "Нафтогазі" заявили, що більше не прийматимуть показання лічильників: що зміниться
Неправильна індексація пенсій: як домогтися ще одного перерахунку
Долар наблизиться до 50 гривень: валюта стрімко зростає в ціні
Якщо у ваших планах відпустку на період з квітня по червень, то зараз саме час вибрати дешеві квитки, адже лоукостер Ryanair проводить божевільну розпродаж.
Ірландська авіакомпанія пропонує дешеві авіаквитки за ціною від 5 євро на ряд Європейських напрямків з Києва та Львова.
Нагадаємо, що антимонопольний орган Італії наклав штраф на лоукостери Ryanair на €3 млн Wizz Air на €1 млн, визнавши, що дані авіакомпанії обманювали своїх пасажирів. Вся справа в тому, що вартість квитків не був включений тариф з приводу вартості багажу. Орган зобов'язав їх виплатити штраф.
Антимонопольний комітет визнав, що правила щодо провезення багажу, які ввели минулої осені, є неправильною практикою, і що вони вводять в оману людей щодо вартості квитка.
Як раніше повідомляв "Знай.uа", Кличко наздогнала кара за підвищення проїзду: кияни тримають кулаки, важливий прецедент
Також "Знай.uа" писав про те, що пасажирка рейсу Київ-Берлін жорстоко знущалася над співробітницею аеропорту: "Ти що, кінчена?"