В Україні знизять ставку доступу на телеком-мережі до 12 коп./хвилина.
Цю інформацію повідомив глава Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації Олександр Животовський, передає "ХВИЛЯ".
Він розповів, що з 2019 року новий тариф вже вступить в силу.
Як відомо, на даний момент оператор платить за завершення дзвінка свого абонента на мережі конкурента 15 копійок за хвилину.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Вже не перший рік телеком-регулятор поступово знижує цю ставку, щоб бар'єри для доступу на інші мережі знижувалися і абоненти могли дзвонити на будь-які номери за доступними тарифами.
Крім того, Животовський зазначив, що разом зі зниженням ставки до 12 копійок за хвилину буде введено новий тариф — за транзит голосового трафіку. Він складе 3 копійки за хвилину.
За словами глави Нацкомісії, транзитний тариф вводиться безпосередньо перед запуском в 2019 році послуги збереження абонентського номера при зміні оператора, щоб дзвінки на перенесені номери не дорожчали для оператора.
Також Животовський підкреслив, що зниження інтерконект-тарифу навряд чи продовжиться надалі, оскільки він вже і так досить низький.
Днями Державна служба статистики оприлюднила звіт, що містить в собі зміни цін на основні товари і послуги в Україні за рік. Про це пишуть ЗМІ з посиланням на відповідну інформацію Держстату.
Згідно з даними відомства, найбільше подорожчав проїзд у громадському транспорті - на 26%. Відчутно піднялися ціни на пальне - скраплений газ і бензин на 20%, бензин - на 12%. Вартість оренди житла виросла на 10%.
Як повідомляв портал Знай.uа, у 2019 році в Україні значно подорожчають крупи. Експерти прогнозують зростання цін на манку, ячмінну і кукурудзяну крупу. З радісних новин - пшоно стане доступнішим.
Також Знай.uа писав про те, що українці перед святами намагаються заощадити і активно скуповують товари "по акції".