З 1 січня 2019 року в Україні значно подорожчають послуги платних телевізійних сервісів, включаючи кабельне телебачення, IPTV й інші технології.

Про це повідомила Асоціація правовласників та постачальників контенту.

Згідно з даними Державної служби статистики, за перше півріччя 2018 року, середній обсяг реалізованих послуг на одного абонента кабельного телебачення, в тому числі цифрового, в Україні зараз складає близько 72 грн.

Абонентська плата може зрости на 15–40% залежно від регіональних особливостей, набору телевізійних каналів, різних економічних показників діяльності провайдерів, кажуть в асоціації. Мінімальні тарифи за доступ до пакетів тільки з українськими телеканалами після підвищення можуть становити приблизно 56–70 грн, залежно від добробуту регіону.

Популярні новини зараз

Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Але, швидше за все, тарифи будуть вище, оскільки провайдерам доводиться витрачати значні кошти на закупівлю прав на ретрансляцію іноземних розважальних телеканалів, щоб зацікавити абонента і створити додаткову цінність телевізійної послуги в порівнянні з безкоштовною ефірної цифрою.

Підвищення пов'язане зі збільшенням плати за використання прав на інтелектуальну власність виробниками українського контенту, а також з необхідністю підвищення заробітної плати працівникам, плати за електроенергію та ін

Раніше повідомлялося, що ще більше українців можуть залишитися без субсидій, до того ж ціна на газ в платіжках зросте майже вдвічі.

Відповідний законопроект запропонували в уряді.

Головна причина чергового і значного подорожчання блакитного палива - відсутність лічильників.

Українці навмисне не встановлюють прилади обліку газу, тому що чинні нормативи занижені, а тому так вигідніше платити. Водночас для субсидіантів в Кабміні пропонують навпаки — знизити нормативи. В результаті українцям з пільгами доведеться або економити, або платити більше.

Нагадаємо, Кабмін показав остаточні тарифи на опалення і гарячу воду після подорожчання газу на 23.5%.

Як раніше повідомляв портал Знай.uа, українці почали доносити на сусідів через підозри в незаконних субсидій.

Раніше портал Знай.uа писал, що в Україні знову заговорили про збільшення пенсійного віку.