У Священному Синоді Вселенського Патріархату прийняли рішення в Західній Європі розпустити Архиєпископство РПЦ. Даним рішенням скасовується Патріарший Томос 1999 року.
Про це стало відомо завдяки повідомленню видання Оrthodoxie, яке посилається на власні джерела.
"З джерел ми дізналися, що Священний Синод Вселенського Патріархату зібрався сьогодні на Фанарі. Вони тільки що вирішили розпустити Архиєпископство російських православних церков у Західній Європі, скасувавши Патріарший Томос 1999 року. Офіційна заява з подробицями з'явиться незабаром!", - наголошується в повідомленні видання.
Пенсію зменшать або призупинять: які пенсіонери у зоні ризику
Українцям за кордоном дали лише тиждень: кого автоматично зроблять ухилянтом
Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Українцям віком понад 65 років перерахують пенсії: на скільки зміняться виплати
За словами Філарета, наш народ може протистояти ворогові, для цього потрібно об'єднатися заради миру рідного краю і його волі. Саме тоді, за словами патріарха, коли українці з болем і сльозами згадують страшні злочини імперії, коли 85 років тому стався Голодомор-геноцид, ми знову переживаємо всю гіркоту неволі.
Зокрема, він розповів, що українська влада напередодні Томосу починає повномасштабний наступ на попів Московського патріархату.
Нагадаємо, "Почали ближче до Лаври ліпитися": московські попи прихистили бойовиків, щоб ті їх охороняли.
Як повідомляв Знай.uа під час богослужіння в Неаполі сталося неймовірне, світ затамував подих.
Знай.uа писав, божественно торкнуло: хтивий піп згвалтував вісьмох парафіянок, а вони й раді.