На території Херсонської області були госпіталізовані 15 дітей.
Цю інформацію повідомляє "ТСН".
В матеріалі служби йдеться, що діти опинилися в лікарні з підозрою на отруєння хімічними речовинами у зв'язку з небезпечними викидами в атмосферу в північній частині незаконно анексованого Криму.
Зазначимо, що у більшості постраждалих однакові симптоми.
Навіть не подачка, а насмішка: пенсіонерам доплатять по 50 грн
Відключать світло, газ і тепло: українці залишаться без елементарних умов для життя
Гороскоп на сьогодні 20 грудня: комунікабельність Близнюків, пригоди Стрільців та зміни в планах Водоліїв
Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати
За словами лікарів Херсонської обласної лікарні, діти могли отруїтися викидами кислоти з заводу "Кримський титан", який розташований недалеко від кордону України.
Також відзначимо, що зараз недалеко від адміністративного кордону України працює міністерська комісія з Києва, а також екологи з Херсона. Вони перевіряють грунт і воду, повітря досліджують на вміст сірчаної кислоти.
"Зараз північ окупованого Криму близький до екологічної катастрофи. Через токсичних викидів страждають не тільки мешканці півострова, але і люди у Херсонській області. Виникає загроза для Європи", - пояснила вона на своїй сторінці в Facebook.
За словами Денисової, окупаційна влада Криму приховують реальний рівень екологічної небезпеки.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у районі Армянську і Красноперекопську на території анексованого Росією Криму нещодавно стався викид невідомої речовини. Місцеві жителі скаржаться, їх труять, у людей шкіра покривається висипом. Вони всерйоз почали замислюватися над тим, щоб покинути місто через загрози здоров'ю.
Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що через викид сірчаної кислоти з півночі Криму евакуювали дітей. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін звинуватив Росію в екологічних катастрофах в окупованих нею Криму та Донбасі.