Відома українська співачка Віра Брежнєва опублікувала в Instagram нове фото, яке, до увивлению співачки, багато хто зовсім розкритикували. Багато фоловерів заявили, що у зірки з'явилися явні зморшки, які зовсім не до лиця співачки і дуже її старять.

Варто відзначити, що Віра Брежнєва одна з небагатьох російських артисток, яка не вдається до послуг пластичних хірургів і не робить уколи краси. Саме з цієї причини багато шанувальників були засмучені, коли на обличчі 36-річної співачки помітили перші вікові зморшки.

«Старіємо...», «Ого, як Брежнєва змінилася, сильно постаріла», «Постаріла звичайно, радує, що немає величезних ботоксных губ», «Виглядає Віра добре, але далеко не красуня», «А де колишня сексуальність? Постаріла наша Віра», «В такому віці так виглядати не кожен може», «От шукаю в мадам Галушці красу і не можу знайти, звичайне обличчя-є жінки і більш красиві і більш гідні!», - писали недоброзичливці в Instagram.

Проте знайшлися і прихильники, які підтримали Віру і похвалили її відмінний зовнішній вигляд.

"Знай.иа" раніше розповідав про те, що однокласник співачки Віри Брежнєвої, яка вже стала секс-символом, розповів, як у школі майбутню зірку принижували і ображали. Зазначимо, що сама Віра цього ніколи не приховувала. Вона не раз говорила, що в дитинстві була "гидким каченям". Дмитро Дузик в ефірі програми "Зірки зійшлися" розповів, що в школі дівчинку одразу не полюбили, а однокласниці навіть били майбутню артистку. Тоді у Віри була коротка зачіска, брекети на зубах і окуляри в товстій оправі. Віра завжди відповідала за себе сама і завжди боролася. "До нас у школу Віра прийшла в сформований колектив. Це був клас п'ятий-шостий. Безглуздий гидке каченя. Дівчатка її обзивали – очкарик, галуха-лягуха. У класі було 20 дівчаток і тільки шість хлопчиків. Ніхто з нас її не захищав. Вона сама тримала удар. Іноді навіть бійки були у дворі. А дівчата після спізнювалися на урок, а Віра приходила розпатлана і заплакана. Але завжди боролася. З нею поводилися жорстоко – одного разу наклеїли на спину папірець, на якому було написано "Чудовисько", - розповів однокласник Віри Брежнєвої.