Як повідомляє Clutch.ua фанати Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса почали підозрювати, що у пари великі проблеми.
Відома співачка, солістка групи «Время и стекло» Надя Дорофєєва та екс-учасник «Діо.фільмів», а тепер телеведучий Володимир Дантес одружилися 8 липня 2015 року. Шанувальники дуже уважно стежать за життям щасливої пари. Однак з недавнього часу Надя дала привід вважати що всі, на жаль, не так вже й гладко.

На своїй особистій сторінці в Instagram Надя Дорофєєва опублікувала великий зворушливий пост, в якому не приховує, що постійно сумує за своїм коханим і пам'ятає кожну дрібницю, пов'язану з ним. Хоча пост був дуже хвилюючим і романтичним, деякі передплатники співачки запідозрили недобре.

«Щось сталося? До чого такі сумні речі...», «Хм... Це складно, коли твоя половинка знаходиться далеко... Але невже у вас почалися проблеми з-за цього», — почали переживати фоловерів.

«Важко мені без тебе ? Я пам'ятаю кожен твій погляд, кожну мить з тобою, кожен дотик. Твій голос дізнаюся з мільйони інших ... Твої звички давно стали і моїми звичками, я намагалася ненавидіти тебе за твої недоліки, але в підсумку закохувалася ще більше.

Я вивчила кожну рису твого обличчя, знаю твій улюблений колір і музичний смак, знаю, що любиш їсти на сніданок, чим захоплюєшся, твої вподобання в їжі, твою улюблену книгу і улюблену сходинку в ній. Характер твій знаю напам'ять. Я вивчила твою душу вздовж і впоперек, підібрала замок до твого серця. Що мені робити з усім цим?

Якщо б мені залишалося жити кілька хвилин, я була б щаслива до безумства просто дивитися в твої очі, доторкнутися до тебе кінчиками пальців. Хоча б просто бачити твій силует в свої останні миті ... Я б неодмінно вибрала тебе серед тисяч інших, навіть якщо б ніколи не знала. Кожну секунду, яку ти не береш трубку або не читаєш смс, я переживаю так, як ніколи. У голову відразу лізе бредні, хочеться зійти з розуму в ці моменти. Так як ти думаєш, важко мені без тебе?», — зворушливо зізналася Надя Дорофєєва про свої почуття на особистій сторінці.Раніше "Знай.uа" розповідав, що відомий український телеведучий і музикант, чоловік популярної співачки Наді Дорофєєвої Володимир Дантес шокував шанувальників фотографією з дитинства. Володимир Дантес показав, як він виглядав, навчаючись у школі. На дитячому знімку телеведучий великим смішних окулярах, а також зі світлим волоссям і пухким. Смішне фото артист розмістив у своєму Instagram-акаунті. "Перегорніть далі і побачите яким став цей хлопчик! Якщо що,влітку я вигоряв і стригся під Річарда Гіра", - пожартував Дантес. У публікації Володимир додав сучасну фотографію для порівняння. Зміни в зовнішності дійсно вражають.