Як повідомляє Clutch.ua британське весільне агентство Брайд Букс озвучило витрати на церемонію одруження принца Гаррі і Меган Маркл.

Рівно через місяць, 19 травня, відбудеться найочікуваніша подія року — весілля принца Гаррі і Меган Маркл. Торжество буде просто неймовірним. А ось у скільки такий розмах обійдеться, ви можете дізнатися нижче.
Як повідомляє агентство Брайд Букс, вартість весілля становить майже 46 мільйонів доларів. Сама церемонія коштує близько 3 мільйонів доларів. За локацію королівська сім'я заплатить $500 тисяч, за їжу — $409 тисяч. Вартість костюма принца Гаррі склав 12 тисяч, а сукні, макіяжу та зачіски Меган Маркл — $445 тисяч.
Найдорожчою розкішшю виявилася безпека. Всіх присутніх на святі будуть охороняти професійні снайпери і поліцейські під прикриттям. На безпеку королівська сім'я витратить 43 мільйони доларів.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 9 квітня Принц Гаррі і його майбутня дружина Меган Маркл заявили, що відмовляються від весільних подарунків на користь благодійності. Інформація надійшла з Twitter Кенсінгтонського палацу.Гарії і Меган вирішили, що якщо хтось захоче зробити подарунок - нехай краще зробить внесок у благодійну організацію. У Кенсингонском палаці заявили, що Принц Гаррі і Меган Маркл дуже вдячні за увагу, яку приділяють їм піддані з моменту офіційного висловлювання про заручини. Тому пара дуже хоче, щоб і інші люди відчули на собі таке добродушність.