9 квітня Принц Гаррі і його майбутня дружина Меган Маркл заявили, що відмовляються від весільних подарунків на користь благодійності. Інформація надійшла з Twitter Кенсінгтонського палацу.

Гарії і Меган вирішили, що якщо хтось захоче зробити подарунок - нехай краще зробить внесок у благодійну організацію. У Кенсингонском палаці заявили, що Принц Гаррі і Меган Маркл дуже вдячні за увагу, яку приділяють їм піддані з моменту офіційного висловлювання про заручини. Тому пара дуже хоче, щоб і інші люди відчули на собі таку добродушність.
Принц Гаррі і Меган Маркл спеціально відібрали 7 благодійних установ для підтримки: Scotty's Little Soldiers, CHIVA, організація Crisis, The Myna Mahila Foundation, The Wilderness Foundation, UK, StreetGames, Surfers Against Sewage. У пості Кенсінгтонського палацу переконали, що у нареченого і нареченої немає яких-небудь взаємозв'язків з цими організаціями. Майбутня королівська сім'я просто хоче підтримати їх заради кращого майбутнього світу.
Варто нагадати, що Принц Гаррі і Меган Маркл заявили про заручини в кінці минулого року. Весілля планують зіграти 19 травня, вона буде проходити у каплиці Святого Георгія, яка розташована у Віндзорському замку.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що одна з головних інтриг королівського палацу — весільний образ коханої принца Гаррі Меган Маркл. Букінгемський палац у всю готується урочистого заходу, а фешионисты намагаються розгадати, яким буде весільна сукня Меган Маркл. Більшість подробиць ретельно приховують, тримаючи интиру, проте деякі подробиці про образі Маркл все ж таки просочилися в пресу. Так, надійшла інформація, що сукня створює засновник модного бренду Erdem Ердем Моралиогл. Меган не раз заявляла в інтерв'ю, що вбрання від Erdem вона «носила багато років». Серед фаворитів букмекерів також числяться Roland Mouret, Inbal Dror, Jenny Packham і Alexander McQueen. А в кінці лютого кількість ставок на Alexander McQueen зросла настільки різко, що букмекерські контори були змушені зупинити їх прийом.