Вдова вбитого екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, оперна співачка Марія Максакова, вирішила розпочати нову кар’єру в Україні. Артистка викладатиме академічний вокал у Національній академії кадрів культури і мистецтв України.
Звістка про це 22 серпня з'явилося на сторінці Максакової у Facebook.
"Відповідний контракт вона щойно підписала з ректором Академії, професором, почесним академіком Національної Академії мистецтв України Чернецем Василем Гнатовичем. За його словами, така співпраця сприятиме взаємному культурному збагаченню", - говориться у повідомленні.
Максакова подякувала колективу академії за можливість застосувати свій викладацький досвід в Україні.
Не дивлячись на те, що в російській Академії Гнесіних клас оперної діви був найкращим, статус доцента вона отримала лише в Україні.
100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
"Впевнений, що невдовзі ми говоритимемо вже про цілу "школу Максакової" , - зазначив Чернець.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вдова Вороненкова відмовилася співати гімн України.