Американська реаліті-зірка Кім Кардашьян сьогодні, 21 жовтня, відзначає 37-й день народження.

Численні хейтери невпинно твердять, що слава і багатство дісталися дружині репера Каньє Веста не по праву. Адже Кім не володіє жодним із видатних талантів, які забезпечують успіх у Голлівуді - вона не співає, не танцює і не грає в кіно.

У чому секрет привабливості Кардашьян - можливо, назавжди залишиться загадкою. Проте найпоширеніша версія - це її зовнішність.

За словами експертів, до того, як зірка "підрихтувала" недоліки у першокласних хірургів, ніхто нею не цікавився. Тепер же її тіло та обличчя стали предметом заздрощів і захоплення оточуючих. Одна лише п'ята точка чого варта - саме після дебюту Кардашьян зародилася мода на пишні круглі форми.

Сама Кім божиться, що ніколи не робила пластику, але фахівців не обдуриш. Вони здатні миттєво відрізнити природне від штучного.

Популярні новини зараз

Воїни ЗСУ ліквідували Шойгу: нажаль, є нюанс

"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди

41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків

Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго"

Показати ще

Давайте розглянемо декілька знімків до і після хірургічного втручання:

Тут добре видно, що ніс Кардашьян став тоншим - наслідок ринопластики. Крім того, вона явно зробила підтяжку повік, вставила у щоки імплантати, зробила корекцію шиї та лінії росту волосся. В інтерв'ю Кім розповідає казки, що всі зміни в її обличчі - вікові, проте хірурги спростовують її заяви: ніс із роками "схуднути" не може, а повіки можуть тільки опуститися, як і щоки, і шия. Закони гравітації.

На які тільки хитрощі Кардашьян не йшла, аби довести світові, що її сідниці - творіння матінки-природи. Зірка навіть публікувала свій рентген. Втім, навіщо - незрозуміло, адже такого виду зміни не видно на знімку. Тим часом, медики стверджують: неможливо мати таку попу і при цьому настільки тонку талію.

На думку хірургів, груди у Кім завеликі для її статури. У відповідь на це Кардашьян якось опублікувала архівний знімок, де їй 14 років, а груди вже третього розміру. Втім, дивлячись на фото, не залишається сумнівів, що це просто фотошоп.

Дивіться, як із роками змінювалася зовнішність Кім Кардашьян

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Кардашьян поностальгувала за Playboy.