У соціальних мережах набувають все більшої популярності конкурентки зіркового сімейства Кардашьян – сестри Вестбрук (WestBrooks): Крістал, Морган, Бурк та Брі. Вони стали знаменитими не лише через свою схожість з сестрами Кардашьян, але і завдяки реаліті-шоу, яке виходить на одному з каналів.

Сестер Вестбрук називають "чорними Кардашьян". Самі ж дівчата запевняють, що поважають своїх "конкуренток", але вони повністю відрізняються від них.

Крістал, Морган, Бурк та Брі не живуть таким гламурним життям, як Карадашьян і наголошують, що мають природні форми, без жодної пластики.

До слова, серед сестер WestBrooks є ы plus size моделі, які активно діляться у соцмережі відвертими фото та відео.

Популярні новини зараз

Штрафи за посилки Новою поштою: кого з українців податкова каратиме гривнею

Останній шанс урятувати свої гроші: Ощадбанк закриває старі карти, що робити до 1 липня

"Холодний душ" від ПриватБанку: українцям масово блокують доступ до грошей - є лише кілька днів

ПриватБанк звернувся до клієнтів: важлива інформація для всіх власників банківських карток

Показати ще

Крістал порівнюють з Кім Кардаш'ян. За її словами, вона все ж відрізняється від знаменитої світської левиці. Головна відмінність в тому, що сідниці в неї натуральні, каже Крістал.

"Не хочу великого замку з золотими воротами та 20-ма кімнатами. Просто дай мені маленький дім наповнений коханням", - підписує свої світлини Крістал.

Як повідомляв портал "Знай.ua", світська левиця та зірка реаліті-шоу Кім Кардашьян поностальгувала за Playboy