Навіть суперменам властиво іноді пригальмувати, адже схильність до трудоголізму може суттєво підкосити й сильного духом чоловіка, особливо, якщо він – батько двох дітей. На власному прикладі у цьому переконався український шоумен Сергій Притула.

На сторінці у Facebook ведучий зізнався: щільний концертний графік, численні поїздки в зону АТО в рамках волонтерської місії та постійні ефіри на телебаченні далися взнаки. Здоров'я дещо погіршилося, і не дивно – якраз настав той сезон, коли радість від приходу осені змінюється потребою бігти до аптеки за ліками через застуду.

Після концерту у Ковелі, який відбувся кілька днів тому, стало ясно: вибігати на фотосесію до улюбленої публіки бажання досі лишилося. Тільки от сил немає.

" Після хороших концертів я завжди виходжу до людей на фотосесію (винятки, якщо треба швидко тікати до потяга, або маємо довгий переїзд і треба пошкодувати нашого водія Іванка). Останніх кілька днів я просто фізично відштовхую від себе людей, позаяк ГРВІ та вірусний кон’юктивіт ще нікому на користь не йшов. Не всі це сприймають всерйоз, ображаються... Але я себе заспокоюю тим, що роблю людям краще", - вважає Притула.

Популярні новини зараз

Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника "п'яних вечірок", який знущався з дівчат

Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови

Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня

Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція

Показати ще

Втім, це не завадило заядлому футбольному фанату відвідати вчорашній матч Україна-Хорватія, та ще й разом із сином – любов до спорту у цій родині прививають змалку. І хоча рахунок 0:2, м'яко кажучи, не надто втішний, але він "на це не зважав.

Дивіться: Притула на марші футбольних фанатів

Дуже багато часу, як виявилося, забирають сценічні клопоти. Притула вкотре замислився над тим, що вважає найголовнішим у своєму житті. І рішення було однозначним – це родина:

"І я собі так думаю, що до кінця цього року я ще так протягну. А з наступного мені треба буде якось вирівнювати баланс. Дивлюсь на свій графік до кінця року і розумію, чому дружина ще у серпні сказала: "добре живеш". Просто прошу прийняти до уваги, що у 2018-му стане менше концертів у ваших містах, стане менше виїздів у АТО, стане менше відкритих лекцій у ВУЗах. Мені 36. У мене двоє дітей. І я спробую вперше за останні 20-ть років пожити не на перспективу, а тут і зараз", - підсумував він.

Після такого прихильники могли вибухнути хвилею розчарованих відгуків, але ж ні – свого кумира зрозуміли саме так, як потрібно: дехто відверто натякав, що відпочинок йому справді вчасний, адже так "і до інфаркту недалеко". Втім, сподіваємося, що найближчим часом Притула одужає і знову буде тішити нас іскрометними жартами.

Дивіться: інтерв'ю Сергія Притули

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула відзначив найрадіснішу подію у своїй родині.