Українська телеведуча Наталія Гаріпова прийшла на вручення премії "Viva! Найкрасивіші-2018" з цінником на плаття.
Дівчина відвідала захід в довгій чорній сукні. А до прикрас Наталія причепила цінник з написом: "AHUENNO DOROGO", жартівливо акцентуючи увагу на вартості плаття. При цьому сама ведуча написала: "Я єдина купила сукню на цю церемонію, а не взяла в оренду. Не бачу сенсу приховувати цей факт. 146 людей не зрозуміли жарт".
Варто відзначити, що Наталія Гаріпова - одна з найвідоміших стендап-коміків України і ведуча нового розважального шоу "Вечір з Наталією Гаріповою".
Наталя Гаріпова про жіночі груди
Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі
Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші
Пенсіонери втратять "вікові" надбавки: кому скасують бонус у 2026 році
Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що церемонія нагородження премії "Viva! Найкрасивіші-2018" відбулася 2 лютого. Телеведуча Леся Никитюк вразила всіх присутніх відвертим вбранням. Перед церемонією нагородження "Viva! Найкрасивіші-2018" гості та номінанти пройшлися по червоній доріжці.