Колеги Олега Винника часто задаються питанням: що такого знаходить прекрасна половина людства у ньому? Творці проекту "Х-фактор" спробували пояснити цей феномен.
На думку продюсерів та музичних критиків, артист виграє не тільки за рахунок вокальних даних: важливу роль відіграє репертуар, який що називається "лягає на душу". Жінки часто намагаються знайти в текстах його пісень власне відображення.
"Подивіться, як він виглядає! Тексти пісень зачіпають душу. У кожного виникають асоціації: це ж про мене", - зазначив продюсер Володимир Бебешко.
Погодився з ним і Павло Зібров, який також вміє підкорити чарівну половину глядацької зали:
Засипе снігом до 15 см: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні на Новий рік
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн
Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
"Він тонко відчуває, що потрібно жінці. Жінці, якій і 18, і 30, і 45 років".
Телеведуча Світлана Вольнова висловила свою жіночу позицію з цього приводу. Для неї успіх Винника на проекті – це результат його харизматичності, якою музикант успішно користується.
Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилися невідомі подробиці з особистого життя Винника.