Переможниця Євробачення-2004 українська співачка Руслана активно готується до виступу в фіналі цьогорічного міжнародного пісенного конкурсу, що проходить у Києві.

На сторінці у Facebook Руслана поділилася знімками репетиції пісні It's magical, яка, на її скромну думку перевершить успіх її останнього світового хіта.

"Ви почуєте те, що для себе я вважаю сильнішим за "Дикі танці", - написала вона.

На фото видно, як виконавиця та її танцюристи до сьомого поту відпрацьовують усі рухи, готуючись вийти на сцену Міжнародного виставкового центру.

"Вдень і вночі тривають репетиції виступу у фіналі Євробачення", - підписала знімки Руслана.

Популярні новини зараз

Українці отримають по 700 гривень на оплату комуналки: кому дадуть

Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах

ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром

Пенсіонерам приготуватися: змусять відзвітувати про кожну отриману копійку

Показати ще

Нагадаємо, світова прем’єра нового синглу співачки It's magical/Я люблю відбудеться 13 травня – під час фіналу Євробачення-2017.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", чоловік Руслани обґрунтував її нечуваний гонорар за Євробачення.