Популярний український співак, колишній лідер групи 5nizza Сергій Бабкін не зміг виступити на концерті уже у двох містах Західної України – у Львові та Тернополі. Активісти зірвали концерти співака через те, що він гастролює Росією та не хоче визнати ворога України країною агресором.

Виявилось, що напередодні свого запланованого виступу у Львові, Бабкін розмовляв по телефону з представником Добровольчого Руху ОУН Антоном Петрівським.

Запис цієї розмови оприлюднила Львівська міська організація Добровольчого Руху ОУН на Facebook.

Бабкіну передали ще тоді умови активістів: публічно визнати Росію агресором, визнати окупацію Криму і пообіцяти не співати в Росії. Артист спробував домовитись про особисту зустріч з активістом. За словами Петрівського, співак хотів запропонувати гроші.

У телефонній розмові з активістом Бабкін заявив, що легко б міг назвати Росію агресором, якщо б так вважав. Однак, за його словами, він так не вважає.

"Я не боюся сказати на камеру, але якщо я так вважаю. Якщо я так вважаю відверто, щиро, всім серцем, всією душею, тоді я легко, прямо зараз швиденько запишу на телефон цю фразу. А якщо я так не вважаю ? У мене щось пручається, я не можу цього сказати ", - підкреслив він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Бабкіну не дали виступити з концертом у у Льві та Тернополі і відправили співати до Криму.