На Західній Україні зірвали уже другий концерт Сергія Бабкіна через його виступи в Росії та анексованому Криму та через те, що він відмовився назвати Росію країною-агресором.

У понеділок, 9 жовтня, скасували виступ українського музиканта у Тернополі. Про це повідомили організатори виступу в соціальній мережі Facebook.

"Змушені повідомити, що концерт не відбудеться. Група прийняла рішення скасувати виступ через загрозу зриву концерту", - сказано в повідомленні.

Організатори повертають гроші за квитки або обмінюють їх на квитки на інші події.

Перед цим, 8 жовтня, представники "Національного корпусу", "Правого сектора", "Сокола", "МНК" і "Сильної Галичини" опублікували в соціальних мережах заяву, в якій закликали Бабкіна визнати Росію країною-агресором.

"В іншому випадку залишаємо за собою право діяти в інтересах українського народу і держави. Не дозволимо нікому плямувати честь і славу нашої нації", - заявили активісти.

Популярні новини зараз

Тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців

Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"

Чи закінчиться пільговий період: в Міненерго розповіли, якими будуть тарифи з 1 квітня

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Нагадаємо, в суботу, 7 жовтня, концерт Бабкіна зірвали у Львові. Під час зустрічі з блокувальниками концерту Сергій Бабкін відмовився назвати Росію агресором в Україні.

На запитання, чи вважає він Росію агресором в Україні, Сергій Бабкін відповів:

- Я виріс в сім'ї військових, в мене батько підполковник, брат майор, і дуже багато знайомих військових, які мені багато розповідають, що відбувається. Ситуація є дуже неоднозначна. І її не можна так просто вирішити.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сергій Бабкін прокоментував на сторінці у Facebook зірваний концерт у Львові.