У мережі згадали виступ колишнього чоловіка Наді Дорофєєвої Володимира Дантеса. Він розмірковував про тему мови в Україні.

Stories з'явилися на його сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої він є. Регулярно чоловік публікує важливу інформацію, пов'язану з війною.

Дантес. Фото: скрін youtube

Шанувальника артиста дивилася один із випусків шоу "Ліга сміху", і побачила момент, де Володимир Дантес висловлювався про мовне питання в Україні. Вона назвала його Вангою.

"Українська мова скоро стане настільки популярною, що нею розмовлятимуть у всіх містах України" - каже чоловік.

Популярні новини зараз

Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня

"Підхід, як у 90-х роках": на Чукотці яйця почали продавати за паспортом через гострий дефіцит

Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону

В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури

Показати ще

На даний момент з ролика він підписав як "Щось із минулого життя".

Варто зазначити, що кілька сезонів чоловік був тренером шоу "Ліга сміху", і напередодні війни вони продовжили далі зйомки нових випусків. На жаль, невідомо, коли вони вийдуть через війну.

Володимир Дантес, фото: Instagram

Нагадаємо, що Володимир Дантес після розлучення з Дорофєєвою дістався і смітників у Харкові: "Хтось у світі дуже не любить". Відповідну публікацію Володимир Дантес розмістив у своєму обліковому записі.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Дантес зізнався в "інтимному" захворюванні, яке залишає сліди. Артист поділився фотографією, де видно основну проблему останніх тижнів.

Також стало відомо, що Дантес у пошарпаному светрі випробував на собі життя воїнів ЗСУ на передовій: "Надька навіть до Харкова не доїде".