Популярна свого часу в Україні блогерка Софія Стужук, яка обрала під час війни з росією мовчати та просто ігнорувати всі події, нарвалася на велику критику з боку земляків. Дівчина досі не розуміє, за що її не злюбили.

Був час, коли багато українців ставили Софію за приклад, але зараз зовсім інша ситуація. Справа в тому, що блогерка народила 4 дитини від нового хлопця і показала це в мережі. Українці жартують, що Софія Стужук, коли бачить нового чоловіка, поспішає надути новий басейн, аби підтвердити статус багатодітної матері.

Про це стало відомо завдяки новому відео Софії Стужук у мережі TikTok.

Софія Стуюк, скріншот: TikTok

"Так виглядає щастя", - підписала відео в TikTok Софія Стужук.

Популярні новини зараз

Шалені знижки від АТБ: скільки коштують м'ясо, риба, ковбаси та інші товари

Черешня та полуниця стануть доступними для пересічних українців: коли чекати адекватних цін

Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить"

"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня

Показати ще

Софія Стуюк, скріншот: TikTok

На новому відео можна побачити всю "сім'ю", яку блогерка зробила завдяки своїм умінням. Дівчина думає, що таке щастя, а українці підозрюють, що всі ці діти у Софії від різних чоловіків. Не знаємо, напевно, свічку не тримали.

Софія Стуюк, скріншот: TikTok

Також люди нагадали, як раніше на своїх сторінках у соціальних мережах Софія Стужук розповідала про свою плаценту. Акуратно, припущення задля слабкої психіки. Деякі користувачі мережі взагалі не розуміють, чому українці раптом вітають блогерку, яка вирішила мовчати про всі жахіття, які творить російська армія в Україні.

Ось, що пишуть люди в коментарях: "Можна ще парочку", "Кожному чоловіку по дитині, справжня жінка", "Мені здається, що вона більше для контенту народжує", "Це тільки мені здається, що голова у дитини якась не така?", "Як кішка народжує, щороку", "Наступний огризок від нового чоловіка буде?", "Соня бачить мужика - надуває басейн", "Плаценту дітям з яєчком підсмаж. Смакота", "Ну все! Скоро нова серія і новий чоловік, чмоня", "Ну таке хобі в людини собі є".

Коментарі до публікації, скріншот: TikTok

Коментарі до публікації, скріншот: TikTok

Коментарі до публікації, скріншот: TikTok

Нагадаємо, мовчанка Софія Стужук скаржиться, що проти неї озброївся весь світ: "У багатодітної відібрати все...".

Раніше повідомлялося, Софія Стужук шукає того, хто довірив їй своє здоров'я: колишній чоловік був антиваксером і помер від повені.

Також, Софія Стужук ледь не перерізала себе трусами, "вітаючи" з Днем Конституції: "На стіл сунула свої цицьки".