Популярна українська акторка, зірка "Жіночого кварталу" Анна Саліванчук, яка радить українцям у ці тривожні дні не панікувати та займатися своєю особистою освітою та розвитком, продовжує дивувати відданих фанатів яскравими кадрами з життя. Акторка любить показувати те, як живе і чим надихається.

Цього разу Анна Саліванчук нагадала, що для того, щоб мати підтягнуту фігуру, як у неї, потрібно старанно займатися спортом. Акторка зробила селфі-відео, сидячи на велосипеді тренажері.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Анни Саліванчук у мережі Instagram.

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

"Головне не якась погода за вікном. Головне яка погода у вас усередині", - коротко підписала свіжу історію Анна Саліванчук.

Популярні новини зараз

Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн

Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії

Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду

Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо

Показати ще

Віддані шанувальники можуть помітити, що Анна Саліванчук все робить сама, і займається акторка без тренера, і знімає відео без помічника, і навіть обирає собі пікантне спортивне вбрання у фітнес-клуб теж сама. Тут акторка займається на транажері велосипеді, який допомагає тримати м'язи ніг та спини в тонусі.

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

Нагадаємо також, що буквально кілька тижнів тому Анна Саліванчук скаржилася, що нічого не може вдіяти зі своїм апетитом. Справа в тому, що зірка постійно ходить на фітнес, але всі зусилля, які були прикладені в залі, вона заїдає м'ясними снеками.

Нагадаємо, кого вони хочуть перемогти? Саліванчук, Гвоздєва та Вітвіцька з шампанським забули про тривогу і кинулися в дикий танець.

Раніше повідомлялося, зірки "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару, Віра Кекелія та Марта Адамчук помірялися красою у вишуканих вбраннях: "Чарівні".

Також, пишна красуня Анна Саліванчук упіймала насолоду, вся голова мокра: "У мене шок-контент...".