Відома російська співачка Алла Пугачова показала, як влаштувалася в Ізраїлі та передала "привіт" шанувальникам режиму, що нині діє на території її рідної країни. Цим вона поділилася на своїй сторінці в соцмережі instagram.

Алла Пугачова, яка ще в перші дні повномасштабного російського вторгнення в Україну, розкритикувала владу Росії та виїхала з чоловіком та дітьми до Ізраїлю, досить рідко ділиться новими фото, але періодично виходить на зв'язок із шанувальниками.

Алла Пугачова. Фото: скрін youtube

Так цього разу Алла Пугачова показала, яким виглядом щодня милується з вікна свого будинку в Ізраїлі. Вона зазначила, що кількість хейту у бік її чоловіка Максима Галкін та її самої збільшилася, але атмосфера на новому місці дає їй сили триматися та просити у Бога, щоб він подарував деяким особам хоч краплю розуму.

"Багато мене запитують, яким чином я виношу замовне цькування нашої родини. Як? А ось так. Це вид з мого вікна. Грудневе небо над Землею Обітованою. Дивлюся на небо і кажу: "Господи! Пробач цих жалюгідних продажних тварин, лицемірів та брехунів, бо не знають вони що творять". Ось і все", - поділилася артистка.

Популярні новини зараз

Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн

Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії

Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії

Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах

Показати ще

Раніше портал Знай повідомляв, Максим Галкін показав, як виховує дітей Алли Пугачової, щоб не виросла Орбакайте: "У карти з бабусею грала".

Також наш портал інформував, що Максим Галкін зізнався, що в дні обстрілу України відчував страх і тривогу: "Назавжди оселилися в серці".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Максим Галкін згадав, як вищі сили підштовхнули його до доленосного рішення: "Вдячний Богу".