Дружина актора студії "Квартал 95" Степана Казаніна Наталія народилася і довгі роки жила в росії, але зараз активно підтримує Україну та засуджує путіна, який розв'язав цю страшну війну. У Instagram жінка часто ділиться своїми переживаннями та думками.

Наталія Казаніна розповіла, як для її зіркової родини пройшли дні ракетного обстрілу, через які згодом українці залишилися без комунальних благ, зокрема і вона. У дружини артиста дві доби не було світла та зв'язку.

Сім'я Казаніних, фото з Instagram

"У морозилці грудка пельменів, що злипся, в голові — злиплий потік думок. У дитини на сніданок молоко. Просто молоко. Добре, що не прокисло. На відміну від моєї фізіономії", - зазначила вона.

Сина їй доводиться відправляти до школи у непрасованій формі, телефон заряджати у машині, а шукати інтернет у сусідньому супермаркеті, який працює на генераторі.

Популярні новини зараз

Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям

У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих

Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають

Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив"

Показати ще

"Продукти купувати немає сенсу. Зберігати все одно ніде. На вулиці недостатньо холодно. Зате в квартирі досить тепло. І темно. Навіть удень. Сонце начебто теж забрали. Добре, дали воду. І надію... Чекаємо", - додала Наталія.

Раніше ми писали про те, що дружина Степана Казаніна з "Квартал 95" назвала декілька способів провести час без світла, але з користю: ​​"Розкажу по секрету"

Як повідомляв Знай.ua, дружина Степана Казаніна з "Квартал 95" знову згадала про злочини своєї колишньої батьківщини: "Доки земля-матінка терпітиме маніяка"

Також портал Знай.ua писав, що дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу"