Відома українська акторка, а також зірка серіалу "Свати" Ганна Кошмал продовжує жити та творити в Україні. На відміну від своїх колег із серіалу, вона давно визначилася з позицією, і зараз докладніше про це розповіла.

Нові stories були опубліковані на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно дівчина висловлюється на різні теми, а також ділиться моментами свого життя.

Анна Кошмал. Фото: скрін youtube

Цього разу, доки з'явився вільний час, вона вирішила відповісти на питання, які їй постійно ставлять шанувальники. Поговорили і про життя в Україні сьогодні, а також про людей із Росії.

У неї побільшало хейтерів останнім часом, і всі ми знаємо звідки вони. Тому ніяка неконструктивна критика її зовсім не зачіпає.

Популярні новини зараз

Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети

Син зрадника Балицького втік з родиною до Дубаю: у Криму вже не безпечно

Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій

Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх

Показати ще

З країни та Києва поки що виїжджати не планують, навіть попри складну ситуацію через російські обстріли.

"Відверто кажучи мені дуже важко кинути членів моєї родини, батьків і всіх, тому залишаємося тут" - каже Ганна Кошмал.

Поцікавилися шанувальники і про друзів із Росії. Чи залишилися такі, і чи нагадують про себе час від часу.

"Взагалі немає. У мене трохи звідти друзів, можна перерахувати на пальцях руки. З деякими ми припинили спілкування, а дехто іноді мені пишуть. Цікавляться, як ми", - продовжує актриса.

При цьому питання зйомок у Росії для неї закрите назавжди, цього вже не станеться ніколи після того, що їхня країна продовжує робити на нашій землі.

Нагадаємо, що зірка "Сватів" Ганна Кошмал показала, що для неї важливіше за славу і всі гроші світу

Раніше повідомлялося, що зірка "Сватів" Ганна Кошмал показала, як війна "перетворила" її на бабусю: пробилася сивина і з'явилися зморшки

Також, зірці "Сватів" Ганні Кошмал запропонували виступити на святі для російських студентів