Популярна українська акторка Анна Сагайдачна, яку багато глядачів знають завдяки ролі у серіалі "Кріпосна", крім зйомок ще танцює на пілоні та виховує сина. У Instagram за нею стежить близько 60 тисяч людей.

Багатьом війна стала непростим випробуванням, проте не всі пари вдало його пройшли. Деякі навіть дійшли до розлучення, інші перейшли в кризову стадію. Анна Сагайдачна в інтерв'ю Аліні Доротюк вирішила розповісти, як трагічні події вплинули на її стосунки із чоловіком.

Сагайдачна з чоловіком, фото з Instagram

На початку війни у ​​них у сім'ї виникли проблеми через емоційний стан Анни. Вона не могла звикнути до нових реалій та місця, куди їм тимчасово довелося переїхати. Загалом прості дрібниці та побутові питання провокували конфлікти.

"Був такий заміс, я могла декілька разів нормально так психанути. Легше стало, коли ми повернулися до Києва", - зізналася вона.

Популярні новини зараз

Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа

Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій

Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Також під час війни у ​​пари з'явилося бажання завести ще одну дитину, вони вже виховують маленького сина Тимура. Проте Анна зізналася, що їй не вистачає романтичного настрою для зачаття.

"Це інстиктивне, жіноче таке бажання. Через страх, щоб встигнути. Я зараз про це думаю. Настрій є, але щоб романтичний і сфокусований саме на продовження роду, то я не можу сказати", - поділилася Сагайдачна.

Раніше ми писали про те, що Анна Сагайдачна з "Фортечної" показала, як "обманює" чоловіка, йдучи у своїх "справах": "У с*кс-шопі дорого"

Як повідомляв Знай.ua, зірка "Кріпосної" Анна Сагайдачна знайшла "екзотичний" спосіб відволіктися від війни: "Така захисна реакція"

Також портал Знай.ua писав, що Анна Кошмал зі "Сватів" на 28-річчя загадала те, що не можна вимовляти вголос: "Тому що не збудеться"