Оля Полякова – відома виконавиця, яка останні місяці активно подорожувала світом, але з однією простою метою – допомогти Україні, виступаючи з благодійними концертами.

Нині вона повернулася до рідного дому. Невідомо, чи надовго... але через це артистка вирішила показати, що діється на їхній ділянці.

Оля Полякова з доньками. Фото: instagram.com/polyakovamusic/

Хоча спочатку вона розкрила невеликий секрет, що стосується її творчої діяльності. Бо Оля Полякова завжди виглядає чарівно, зачаровуючи всіх від одного лише свого вигляду.

"Ви часто запитували мене, хто робить всі ці чудові костюми до шоу і телебачення - це вони", - пише виконавиця в Instagram Stories.

Популярні новини зараз

Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції

Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки

Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася

Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень

Показати ще

Оля Полякова, скріншот: Instagram Stories

"Дорогі мої, ви пишете мені, що хочете якогось домашнього більше контенту. Мої собаки ганяють якусь кицьку. Тому я зараз зніму вам свою тепличку, город і таке інше. Так, що тут у мене - рукола, якийсь салат ще залишився, бачите. А в цій тепличці що у мене зараз подивимося.Яка гарна! Знаєте, що це? Це я з Німеччини привезла вербену, вона дуже смачна в чай. Як же вона переживе зиму, я не знаю...", - каже вона.

Оля Полякова, скріншот: Instagram Stories

Оля Полякова, скріншот: Instagram Stories

Оля Полякова, скріншот: Instagram Stories

Нагадаємо, Оля Полякова після Парижа згадала про рідні землі і чоловіка, який служить у теробороні: "Я вдома"

Як повідомляв "Знай.uа", Оля Полякова показала, на яку неймовірну красуню перетворилася її друга дочка Аліса: "Дивна дівчинка"

Знай.ua писав, Оля Полякова показала дивовижні перетворення з сірої мишки в королеву в руках майстринь: "Що це ми робимо"