Відомий музикант, заслужений артист України та лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка, окрім іншого ще й проявляє велику активність у соцмережі Instagram, де за ним стежить трохи більше 50 тисяч людей. Наразі чоловік допомагає рідній країні у війні з росією та влаштовує благодійні концерти.

Олег Скрипка знову попередив українців про вплив накручених новин на вразливих українців, які забувають про перемоги бійців із ЗСУ, нехай навіть маленьких. Артист зазначив, що хороших звісток із фронту досить багато, проте на душі у людей все одно неспокійно.

Олег Скрипка, фото з Instagram

"Як казали, будуть вам класні новини з фронтів і буде вам щастя, а бачите - щастя не має. Чому? Тому, що накручуються новини, накручуються страхи і тому подібне і все залежить тільки від нас з вами", - заявив співак.

Артист також сказав, скільки б часу не минуло, спокою вже не буде. Також він наголосив, що українцям потрібно тримати внутрішній стрижень та силу, і не забувати допомагати країні.

Популярні новини зараз

Українці втратять останні гроші через генератори: чому їх не можна включати надовго

Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року

Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче

Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд

Показати ще

"Бачите, я весь час в русі, на колесах. Знову виїзжаю за кордон, дещо не виходить з концертів, а багато чого, виходить. Збираємо кошти, допомагаємо і рухаємося вперед. Все буде добре, але спокою ніколи не буде друзі", - написав Олег Скрипка.

Раніше ми писали про те, що Олег Скрипка з гурту ВВ розплився в посмішці поруч із Зеленською, Тіною Кароль та Саніною: "Квітник"

Як повідомляв Знай.ua, Олег Скрипка з "ВВ" накинув ефектний халатик і показав, як працює своїм інструментом: "Дарує насолоду"

Також портал Знай.ua писав, що Олег Скрипка з "ВВ" зізнався, що війна змусила його переглянути ставлення до Колі Серги: "Виявляється, це людина"