Відомий український музикант, ексведучий Travel-шоу "Орел і решка" Коля Сєрга, який також є членом "Культурного десанту", розповів про магію зустрічей з воїнами ЗСУ. Цим і яскравими кадрами музикант поділився на сторінці культурних forces в соцмережі instagram.

Музиканти "Культурного десанту", зокрема Коля Сєрга, показали серію яскравих фото із зустрічей з українськими захисниками. Вони відзначили, що такі концерти не мають нічого спільного зі звичайними і мають особливий дух.

Коля Сєрга. Фото: скрін youtube

"Пояснити, що відбувається на концертах "Культурного десанту" - важко. Тому що для артистів - це набагато більше, ніж просто виступи. Це сповідь, акт єднання, сакральне дійство. Можливість зустрічати неймовірних людей. І зарядитися від них оптимізмом і завзятою впевненістю. Ми щоразу йдемо після цих зустрічей по-іншому. Те саме відбувається з глядачами", - поділилися музиканти.

Музиканти зазначили, що зустрічі з ЗСУ - це заряд оптимізму та впевненості, що відганяє будь-які сумніви та сум.

Популярні новини зараз

Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям

Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком

Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"

путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися

Показати ще

"Світлі очі у темний час. Українська магія", - додали вони.

Раніше портал Знай повідомляв, Сергій Бабкін зустрівся з дорогим чоловіком, через якого не стримати сліз: "Стояли і мовчки дивилися".

Також наш портал інформував, Сергій Жадан зворушився великодушним вчинком маленького українця і не стримав емоцій, що наринули: "Воює вся країна".

Крім того, ми писали, Коля Сєрга проїхався звільненою Харківщиною та захопився непереможними українцями: "Бачили незламну силу".