Відомий український музикант, автор легендарних пісень, багатодітний батько та чоловік молодої блогерки Катерини Репяхової Віктор Павлік зрідка радує шанувальників новими публікаціями у Instagram, де за його життям стежать близько 100 тисяч людей.

Віктор Павлік завжди був і буде легендою української музики, проте зараз у шоу-бізнесі все частіше мелькають нові та досить цікаві особистості. Однією із таких став молодий виконавець Олег Шумей, який працює під псевдонімом SHUMEI. Хлопець випустив пару зворушливих пісень під час війни - "Тривога", "Біля тополі", "Пробач".

Скріншот із Instagram, Віктор Павлік

Музикант розмістив спільне фото з Олегом та назвав його дуже позитивним молодим чоловіком, а він, у свою чергу, теж застиг фото з Віктором Павліком.

Хлопець натякнув, що вони готують колаборацію, проте не всі шанувальники цього зраділи. Конкретики не було, але інтригу вони створили добру. Дехто заявив, що Павлік просто намагається втриматися на ніші шоу-бізнесу і він може просто зганьбити Олега, хоча до кінця незрозуміло, як.

Популярні новини зараз

Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи

Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд

Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання

Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки

Показати ще

Коментарі - instagram.com/shumei.music/

Коментарі - instagram.com/shumei.music/

Раніше ми писали про те, що Віктор Павлік згадав бурхливу молодість і як відривався з дідусями та бабусями: "30 років тому..."

Як повідомляв Знай.ua, Віктор Павлік показав, як "вирощує" любов до творчості в сині від Репяхової: "Буде музикантом"

Також портал Знай.ua писав, що Горбунов, Цибульська та Павлік вирушили тримати культурний фронт і опинилися у шпиталі: "Мали велику честь"