Талановита співачка, фіналістка 7 сезону "Голосу країни" та актриса "Жіночого кварталу" Марта Адамчук задумалася про те, що відбувається у світі, і заговорила про повстання. Думками вона поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Марта Адамчук - справжня криниця талантів, адже вміє не лише співати, а й професійно грати на сцені. Відповідно шанувальників у неї хоч греблю гати, і їх вона постійно радує новими публікаціями.

Марта Адамчук. Фото: скриншот Youtube

Марта Адамчук вирішила поговорити про насущне та закликала звернути увагу шанувальників на те, що відбувається у світі. Вона зазначила, що у неї складається враження, що почалося "виверження вулканів" у вигляді повстання жінок, які втомилися терпіти надумані правила.

"Погляньте, що робиться в усьому світі: жінки повстали проти надуманих правил "розуму". Таке відчуття, що накипіло в різних точках планети і вже відбувається виверження вулканів. І все, до речі, почалося з конотопських", - написала актриса.

Популярні новини зараз

Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям

ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови

Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу"

ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати

Показати ще

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, зірка "Жіночого кварталу" Марта Адамчук зігнулася, щоб показати попу, дізнавшись прекрасне: "Плакати навзрид".

Також наш портал інформував, що українська Кардаш'ян Олена Омович після довгої мовчанки за кордоном несподівано згадала про свій український паспорт: "Моє улюблене седативне".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Ольга Сумська згадала молодість і перші поступи в столиці, притулившись до легендарної Проні Прокопівни: "Драматично та зворушливо".