Популярна українська співачка та блогерка Анна Трінчер, яка знайома аудиторії завдяки ролі у серіалі "Школа", регулярно розміщує нові публікації для армії шанувальників та дуже активно розвиває свій аккаунт у соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 1,8 мільйона людей.

У відносинах Анни Трінчер і блогера Олександра Волошина "пішла" маленька тріщина. Звичайно, сваряться все і це нормально, проте молода пара, яка вже майже рік як заручена, вирішила винести все на публіку.

Тринчер та Волошин, фото з Instagram

Співачка показала пару повідомлень, зважаючи на все, з напруженого діалогу з нареченим. Волошин сказав чогось зайвого, нагрубив і образив дівчину, яка після махнула рукою і заявила: "Я тобі не мама. Роби що вважаєш за потрібне".

Скріншот з Insta Stories, Анна Трінчер

Популярні новини зараз

Після війни на українців чекає демографічна криза: залишиться менше 30 мільйонів людей

Молоко та овочі можуть піднятися в ціні: вимкнення світла створюють серйозні проблеми

Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт

Три обігрівачі, які можна зробити власноруч: зігріють, коли немає світла та газу

Показати ще

Волошин також показав, що йому написала Трінчер.

Артистка обурилася через те, що він нібито забороняє їй розміщувати якісь пости та ділитися особистим. Хоча Олександр зазначив, що за декілька годин до сварки у них все було гаразд.

Скриншот з Insta Stories, Олександр Волошин

Скриншот з Insta Stories, Олександр Волошин

Insta Stories зі скріншотами особистого листування вони розмістили практично одночасно. Можливо, це був просто привід для чергового хайпу, тому що після цього вони різко помирилися і знову-таки, розповіли про це шанувальникам.

Скріншот з Insta Stories, Анна Трінчер

Раніше ми писали про те, що Анна Трінчер зі "Школи" відірвалася з подружкою під Rihanna, мало не виваливши двері, палкі танці: "Don't stop..."

Як повідомляв Знай.ua, Анна Трінчер із нареченим Волошиним готові дізнатися, чи буде хлопчик чи дівчинка: "Почали вагітніти"

Також портал Знай.ua писав, що Анна Трінчер із серіалу "Школа" спокусливо розкрила сорочку і показала щось цікаве між двома горбками: "Вже залежність"