Латвійська співачка Лайма Вайкуле на 6-му місяці війни в Україні вразила свою чітку позицію, засудивши дії росіян на чолі з путіним.

Співачка вийшла на сцену з українським прапором. Коментуючи свій жест, Вайкуле заявила, що "інакше не могло бути", і підтримала ту риторику, яку висловлюють політики її країни.

Лайма Вайкуле. Фото: скриншот Instagram

Тим самим Вайкуле явно втратила концертної діяльності в рф і заробила собі чимало ворогів. Одним із таких виявився і чоловік російської співачки Валерії Йосип Пригожин. Російський Шрек поспішив засудити артистку за такий вчинок і навіть назвати це свинством.

"Якби вона вийшла з прапором росії, Латвії та України, можна було б ще зрозуміти. Прапор однієї країни – провокація. Вона могла здогадуватися, чим це все закінчиться. На превеликий жаль, такі, як Лайма, теж винні в тому, що сьогодні відбувається в нашій країні та у світі. Я вважаю, що це свинство" , - заявив чоловік Валерії.

Популярні новини зараз

Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень

Українці втрачають доступ до заощаджень: ПриватБанк масово блокує рахунки, хто у зоні ризику

Чоловік запросив 300 мільйонерів на весілля і не чекав на такі подарунки: лайфгак працює

Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений"

Показати ще

Йосиф Пригожин, instagram.com/prigozhin_iosif

Варто зазначити, що нещодавно Пригожин заступався і за Таїсію Повалій, яку справедливо зацькували українці. Він наголосив, що на концерті до того ж 9 травня Повалій ні до чого не закликала, а "просто співала".

За словами Пригожина, артисти мають покликання співати і дарувати людям радість. Він зазначив, що якщо не дають виступати у себе в країні, то артисти роблять це там, де їм дозволяють це робити.

"Артист не може без пісні, і він співає для людей незалежно від віросповідання та національності", - сказав тоді продюсер.

Таїсія Повалій, фото Знай.ua

Нагадаємо, що подруга Пугачової Лайма Вайкуле ризикує залишитися без концертів у росії: відкрито підтримала Україну.

Раніше ми повідомляли, що Авраам Руссо звинуватив Пригожина у замаху, чоловік Валерії має намір засудити колишнього Орбакайте.