Автор жартів для "Квартал 95" та переможець "Холостячки" Олександр Еллерт зумів завоювати серце головної героїні Ксенії Мішиної, але стосунки закінчилися і далеко не хепі-ендом. Нині чоловік рідко розповідає про своє життя. У соцмережі Instagram за ним слідкує близько 300 тисяч людей.

Олександр Еллерт несподівано повідомив, що на деякий час відлетів до США, Каліфорнії і розмістив відповідну фотографію, де він відпочиває серед пальм під парасолькою, ховаючись від сонечка.

Скриншот з Instagram, Олександр Еллерт

Також колишній Мішиної передбачив можливий хейт через свій від'їзд і попросив його не проклинати, зазначивши, що все повертається. Адже вчинок Олександра справді може дуже розгнівати принципових українців, особливо жінок, які відпустили своїх чоловіків воювати з окупантами, поки Еллерт відпочиває під пальмами.

Шанувальники запитали, як Олександр взагалі зміг залишити Україну, адже військовий стан ніхто не скасовував, як і заборону на виїзд чоловіків.

Популярні новини зараз

У Дагестані протести набирають обертів, жінки відбили першого затриманого призовника, лунають постріли

Безштанна алкогвардія: у мережі показали, які "воїни" їдуть в Україну гинути за путіна

Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста

Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав

Показати ще

Коментарі - instagram.com/ellert_a/

Багато хто відкрито заявив, що він боягуз і втікач, а ось одиниці підтримали.

Коментарі - instagram.com/ellert_a/

Коментарі - instagram.com/ellert_a/

Раніше ми писали про те, що Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі"

Як повідомляв Знай.ua, Рибак та Еллерт з "Холостячки" тицьнули носом у сувору реальність українця, який живе в росії: "Відкрили очі пацану"

Також портал Знай.ua писав, що ексбойфренд Ксенії Мішиної Еллерт похвалився новим манікюрчиком і надав особливого значення матам.