Настя Івлєєва відома більшості телеглядачів завдяки участі в шоу про подорожі "Орел і Решка", яку вона вела разом з Антоном Птушкіним.

Популярна російська блогерка з того моменту знялася на різних Youtube-каналах, де багато розмовляла та веселилася, але з приходом повномасштабної війни її мова виявилася глибоко в одному місці. Хоча якісь спроби були, але не довгі, адже "як до неї ставляться смерті десь там, в Україні".

Настя Івлєєва, фото Знай.ua

Зараз вона веселиться, працює... Елджей їй більше не потрібний. Тому вона вирішила знайти собі нового "партнера". Знахідка прибігла до неї сама.

Настя Івлєєва навіть показала момент близького контакту з красенем... ось тільки ним виявився пес породи – доберман. Івлєєва легко розсунула перед ним ноги, а сама лягла на землю і почала перед ним викручуватися.

Популярні новини зараз

Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера"

5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку

Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину

Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..."

Показати ще

Настя Івлєєва, скріншот: Instagram Stories

Настя Івлєєва, скріншот: Instagram Stories

Настя Івлєєва, скріншот: Instagram Stories

Настя Івлєєва, скріншот: Instagram Stories

Настя Івлєєва, скріншот: Instagram Stories

"Гра така... та *банний в рот", - каже вона.

До цього вона демонструвала себе та пружні форми у чорному костюмі. У коментарях її запитали, коли вона приїде до Києва. І навіть згадали про питання Криму, хоча воно не має жодного сенсу – півострів завжди був і буде українським.

Нагадаємо, Настя Івлєєва з "Орел і Решка" розкорочила ноги і вивалила зад для росіян: "Ростуризм більше не платить"

Як повідомляв "Знай.uа", Настя Івлєєва з "Орел і Решка" напилася спиртової вишневої омивашки, Мілявська підтримала: "Сосалку вгамуй свою"

Знай.ua писав, Настя Івлєєва з "Орел і Решка" після підтримки путіна кинула росіянок на гроші: "Це л*хотрон, чисто поржати"