Популярна українська виконавиця та екссолістка гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва зовсім недавно розійшлася з артистом Вовою Дантесом і вступила у стосунки з їхнім спільним другом Михайлом Кацуріним. Артистка часто розповідає про своє життя в Instagram, де за нею стежить понад 5 мільйонів людей.

Надя Дорофєєва поділилася новим ранковим фото, зробленим у центрі Києва в одному із затишних ресторанчиків. Артистка замовила собі філіжанку кави, а за нею і сховала своє прекрасне обличчя. З ким вона зібралася снідати і хто зробив фото - невідомо, але, ймовірно, це новий обранець Кацурін, який зараз "краде" весь її вільний час.

"Доброго ранку, мій Київ 💔" - написала Дорофєєва.

Як відомо, зовсім недавно зірка виступала в Казахстані, тому всі шанувальники в коментарях привітали її вдома і заявили, що раді поверненню.

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" теж привітала її, а ще зазначила, як класно прокидатися у рідному Києві. Дорофєєва погодилася з нею і обидві дівчата зізналися, що після повернення ридали від щастя.

Популярні новини зараз

Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро

Головне за ніч, 25 вересня: ДТП Андрія Бєднякова, тортури захисників "Азовсталі", нові пенсії та Нікітіна без Олени Кравець

Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року

Путін повторює останні дні Гітлера: "Робить те, що робили нацисти"

Показати ще

Коментарі - instagram.com/nadyadorofeeva/

Раніше ми писали про те, що Надя Дорофєєва не змогла сама перекласти "Різнокольорову" на українську, допомогла Катя зі США: "Поки ви слухаєте..."

Як повідомляв Знай.ua, Надя Дорофєєва спантеличила мережу фото з волохатими ногами після того, як Дантес та Кацуріна з'явилися разом у Мережі.

Також портал Знай.ua писав, що Надя Дорофєєва задерла ноги та повернулася до заняття, яке практикувала у шкільні роки: "Крутий експірієнс"