Український виконавець Віталій Козловський часто ділиться з шанувальниками будь-якими публікаціями у соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать близько 19 тисяч людей, на другій сторінці, бо перша – заблокована.

Якось чоловік відповідав на запитання щодо Юрія Бардаша, відомого продюсера з України, який вибрав через війну рашистську сторону. А зараз Віталій показав довгоочікувану зустріч із рідною людиною.

Віталій Козловський. Фото: скрін youtube

"Коли приїхали в гості до рідних друзів, яких не бачив півроку, то немає навіть слів... тільки емоції", - пише Козловський, а потім йде в обійми журналістки Аліни Шаманської.

Популярні новини зараз

В Україні хочуть скасувати популярний податок: хто й за що зможе не платити

Головне за ніч: російська "могилізація" Лукашенка, правила виїзду за кордон та зростання пенсій з 1 жовтня

Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди

Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім

Показати ще

Вона на своїй сторінці теж виставила, але довше відео, де вона їх зустрічає та Віталій виголошує полум'яну промову про головну мрію всієї України.

"Як же безпально ти сидр несеш, я не можу, це розрив", "Дівчина хотіла першою обнятися", "Так непомітно дівчина ховає пляшку", "Посміхнуло так, коли дівчина намагається з ефіру прибрати пляшечку літнього охолодженого чогось", "Віталій кожне слово правильно сказав. "Тільки вперед, тільки перемога, світло обов'язково переможе пітьму", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, задоволений Віталій Козловський поніжився на плечі Світлани Тарабарової: "Як добре"

Як повідомляв "Знай.uа", Віталій Козловський зірвався і обрушив ураган гніву на росіян через теракти: "Бажаю все зло світу"

Знай.uа писав, Віталій Козловський поміркував, як з'явилася росія і знайшов істину: "Диявол створив..."